Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська міська рада готова на ціну не вище 5 грн за проїзд

У Львівській міській раді відбулась нарада з перевізниками, які забезпечують сферу пасажирських перевезень у Львові. Під час наради Сергій Бабак повідомив, що сьогодні подані документи в Антимонопольний комітет щодо коригування тарифу на проїзд. Львівська міська рада готова погодитись на компромісну ціну – не вище 5 грн, - прес-служба ЛМР.

Під час зустрічі Олег Партика, в.о. начальника управління транспорту, повідомив, що близько 20-30% GPS-трекерів не працюють коректно. До прикладу, за даними моніторингу, який провели працівники управління, сьогодні зранку на маршрутах у місті працювало 528 автобусів, а дані GPS-трекерів показують значно меншу кількість. Відтак, перевізникам вчергове доручили відновити роботу GPS-трекерів та найближчим часом провести заміну зношених елементів.

Також Львівська міська рада підтримує ініціативу щодо проведення фахового дослідження пасажиропотоку незалежною експертною фірмою.

Сергій Бабак наголосив, що перевізники зобов’язані стовідсотково забезпечити виконання перших та останніх рейсів, адже на «Гарячій лінії міста» є чимало звернень мешканців на роботу маршрутів у ранковий та вечірній час.

Сергій Бабак зазначив, що сьогодні подані документи в Антимонопольний комітет щодо коригування тарифу на проїзд. Після розгляду, рішення буде винесено на засідання виконавчого комітету. Однак, місто не погоджується на коригування вище 5 грн. «Але обов’язково має бути покращення якості послуг», - додав Сергій Бабак.

«Наради з перевізника ми проходимо регулярно і відпрацьовуємо усі проблемні моменти. Зараз маємо здорожчання усіх складових тарифу на проїзд: здорожчання палива, запчастин, техніки на ін. Тому зараз Антимонопольний комітет перевіряє порядок підготовки документів щодо корегування тарифу і приведення його до економічно обґрунтованого. Ми чекаємо на його рішення, після чого будемо виносити це питання на розгляд виконавчого комітету.

Хочу наголосити, що проблеми в галузі перевезення накопичувалися протягом останніх років, коли держава перестала відшкодовувати перевізникам витрати за пільгове перевезення. Фінансові проблеми, які роками не вирішувалися на державному рівні, призводять до критичного стану речей, який маємо зараз. Підтвердженням цьому є те, що усі міста України починають піднімати тариф на перевезення», - наголосив Сергій Бабак.

Нагадаємо, компроміс щодо тарифу на проїзд, на який може погодитись мерія, – це 5 грн; перевізники вимагають більше 7 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ