Слухай онлайн
Cуспільство  |  Здоров'я

Львівська облрада виділила майже 160 млн грн на програму надання медичної допомоги

Сьогодні, 5 грудня, під час засідання сесії Львівської обласної ради депутати затвердили Комплексну програми надання медичної допомоги мешканцям Львівської області на 2017 – 2020 роки у новій редакції. «За» проголосувало 65 депутатів, передає кореспондент Гал-інфо.
 

Як зазначила директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Ірина Микичак, у цій редакції програми об’єднали три програми, які працювали у 2017 році.

Основні завдання та заходи Програми полягають у забезпеченні:

- надання медичної допомоги дорослому та дитячому населенню області в частині медикаментозного супроводу, витратними матеріалами, лікарськими засобами, засобами догляду, імплантатами, продуктами лікувального харчування та інше;

- повного комплексу діагностики й лікування раку та впровадження найбільш ефективних методів сучасної медицини для високоспеціалізованого лікування;

- безпеки перебування пацієнтів та медичного персоналу в частині належної технічної експлуатації ліфтів та забезпечення пожежної безпеки в частині ремонту, модернізації чи повної заміни технічно зношених ліфтів, пожежної сигналізації  з підключенням до централізованої пожежної охорони та поверхневої обробки дерев’яних конструкцій горищних приміщень вогнетривкими негорючими сумішами;

- співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги, розроблених закладами охорони здоров’я за рахунок коштів обласного бюджету.

Варто зауважити, що фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, обласного бюджету і співфінансування з місцевих бюджетів.

Відтак загальний обсяг фінансових ресурсів (обласний бюджет, медична субвенція), необхідних для реалізації комплексної Програми в 2018 році – 158 млн 378 тис грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ