Слухай онлайн
Економіка

Львівська ОДА продовжить договори із перевізниками на 5 маршрутах

У середу, 26 травня, відбулось засідання робочої групи з питань організації пасажирських перевезень на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути). Про це повідомили 27 травня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Олена Ляхович

Під час наради розглянули подані заяви автомобільних перевізників щодо продовження строку дії договорів з перевезення пасажирів на маршрутах.

На 12 маршрутах Львівщини відсутні перевезення

За підсумками засідання робоча група рекомендувала управлінню транспорту та зв’язку облдержадміністрації, як організатору з перевезення пасажирів на приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області, продовжити на 5 років термін дії договорів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Це, зокрема, маршрути  № 260 Львів (вул. Личаківська, 162 – 182) – Чижиків, № 296 Львів АС-2 - Куликів – Костеїв, № 730 Львів АС-1 – Дрогобич АС – Зубриця, № 800 Львів АС-2 – Броди АС, 1-й, 3-й, 5-й, 7-й та 9-й графіки, № 817 Львів АС-4 – Бунів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ