Слухай онлайн
Cуспільство

Львівська ОДА виділить кошти ГО на реалізація соціального проекту

Стартує відкритий захист конкурсних пропозицій громадських організацій соціального спрямування. Про це сьогодні, 4 серпня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.
Фото ілюстративне. Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації інформує про відкритий захист конкурсних пропозицій, поданих громадськими організаціями для участі у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів).

Йдеться про ГО осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, а також культурно-просвітницькі організації, які виконують соціальні функції.  На реалізацію їхніх проєктів надаватимуть фінансову підтримку в рамках Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки у 2020 році.

Захист відбудеться 7 серпня 2020 року з 14:00 за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, каб. 312.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Порядку проведення конкурсу та використання коштів обласного бюджету на фінансову підтримку громадським організаціям осіб з інвалідністю, ветеранів, політичних в’язнів і репресованих, культурно-просвітницьким організаціям, які виконують соціальні функції, затвердженого розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 21.05.2020 № 320/0/5-20.

Детальну інформацію також можна отримати за телефоном (032) 255-31-60, е-mail: dszn.plan@gmail.com .

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ