Як розповіли в пресслужбі патрульної поліції Львівщини, одна донація крові може врятувати три життя.
Напередодні Різдва, львівські патрульні долучились до події Red Brunch — День Донора задля порятунку життів наших мужніх Захисників та Захисниць, який відбувся у затишному Будинку Воїна.
У такий нелегкий час ми закликаємо усіх небайдужих громадян долучитись до справи донорства та здавати кров для потреб потерпілих, які боронять наші життя та спокій.
Пам’ятай, твоя кров рятує чиєсь життя
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ