Напередодні ввечері, патрульні помітили автомобіль BMW, водій якого на їхніх очах здійснював небезпечні маневри, не подаючи покажчик повороту перед перестроюванням. Про це повідомили у Патрульній поліції Львівської області.
Інспектори відразу ж подали керманичу сигнал зупинитись. Після профілактичної бесіди 20-річний водій усвідомив усю небезпеку, яку міг створити на дорозі.
Патрульні винесли на правопорушника постанову за ч. 2 ст. 122 (Порушення правил користування попереджувальними сигналами при зміні руху) КУпАП.
Будьте уважні та за жодних обставин не наражайте себе та інших на небезпеку!
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ