Слухай онлайн
Cуспільство

Патрульні Львова здійснили мрію дівчинки з дитячого будинку

Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
Патрульна поліція Львова
1/5
До Управління патрульної поліції у місті Львові звернулися з громадського об‘єднання «Свербивус» з проханням виконати дитячу мрію. Другий рік поспіль, вони до Дня захисту дитини проводять акцію «Наближаючи дитячі мрії». Мета акції – допомогти дітям у виборі професії своєї мрії. Про це Гал-інфо повідомили у Патрульній поліції Львова.

Діти-сироти пишуть побажання, ким вони хочуть стати коли виростуть і на один день їм організовують знайомство з професією. 13 річна вихованка, з дитячого будинку при Греко-Католицькому монастирі в м. Бібрка, Валерія виявила бажання бути полісменом.

2 червня дівчинка кілька годин була у ролі поліцейського. Вивчила усі «хитрощі» службового автомобіля, побувала у «серці» управління - черговій частині. Сходила разом із шкільним офіцером поліції Тетяною Капись у піший патруль. Дізналася, як оформляти адмінматеріали, ознайомилася із спецзасобами та зробила селфі на камеру поліцейського. 

Валерія розповіла, що вже має підручник з «Правознавства» і буде його наполегливо вивчати аби згодом стати патрульною. 

«Полійцеські такі сильні, розумні. Я саме такими собі їх уявляла. Найбільше мені звичайно сподобався автомобіль. Тепер лише дочекаюся, поки виросту», - додала усміхнено Валерія.

В кінці «робочого» дня дівчинці начальник Управління патрульної поліції у місті Львові Антон Пузиревський подарував на згадку від полісменів корисні подарунки.

«У Валерії є позитивне налаштування. Виросте, пройде навчання і ми чекаємо її у своїх лавах» - наголосив Антон Пузиревський. 

"Переважно освітою дітей переймаються їхні батьки. В дитячих будинках цим переймаються самі діти. Ми зібрали побажання дітей стосовно того, ким вони хочуть стати, коли виростуть. 2 та 3 червня вони приїдуть до Львова, щоб спробувати себе в обраній професії, відчути її переваги та недоліки, та зрозуміти, чи дійсно це та мрія, якої вони прагнуть", - розповів координатор проекту Олег Бакулін.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ