Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

Львівський бронетанковий - 150 працівників підуть у відпустку за свій рахунок

Недофінансування державного концерну "Укроборонпром" за державним оборонним замовленням на 2016 рік становить близько 1 млрд грн.

Про це кореспонденту УНІАН повідомив гендиректор концерну Роман Романов. "Ми недоотримаємо близько 1 млрд грн", - сказав він.

Романов наголосив, що у зв'язку з цим сотні співробітників підприємств, що входять до концерну, будуть відправлені у вимушену відпустку. 

"Житомирський бронетанковий - близько 500 осіб підуть в неоплачену відпустку, Львівський бронетанковий - 150", - сказав Романов і додав, що в разі проблем з фінансуванням концерн може почати звільнення персоналу. 

За його словами, причиною недофінансування держоборонзамовлення стала неефективна робота Верховної Ради в прийнятті необхідних законопроектів. 

Також Романов додав, що "Укроборонпром" не має поточних зобов'язань перед Міноборони України щодо держоборонзамовлення за 2014-2016 роки.

Раніше міністр оборони Степан Полторак повідомив, що цього року армія недоотримає фінансування в обсязі 3,6 млрд грн, який становлять кошти від конфіскату. Відповідно до держбюджету на 2016 рік, фінансування Міністерства оборони України повинно було становити 55,6 млрд грн. У 2017 році на потреби Міноборони планується виділити 64 млрд грн.


 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ