Слухай онлайн
Cуспільство  |  Спорт

Львівський півмарафон долучиться до порятунку життя маленької Вікторії Полюги

6-й МОЛОКІЯ ЛЬВІВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН 2021 долучається до збору коштів на найдорожчий укол у світі для маленької львів’янки Вікторії Полюги, в якої рідкісне генетичне захворювання – СМА. Сотні людей бігтимуть із символічними стрічками на знак підтримки дівчинки.Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛМР.

"Цьогоріч одна з ключових спортивних подій Львова має особливе значення. Учасники півмарафону долучаються до ініціативи, щоб врятувати життя маленької львів’янки Вікторії Полюги, яка має рідкісне генетичне захворювання. Для того, щоб врятувати її життя, потрібні надзвичайно дорогі ліки, вартість яких понад 65 мільйонів гривень. У Львові вже багато ініціатив приєдналося до збору коштів і бігова спільнота в тому числі.

Щоб приєднатися до цього благодійного марафону та допомогти врятувати життя цій маленькій дівчинці, потрібно в суботу під час отримання стартових спортивних пакетів зробити пожертву для купівлі ліків Вікторії.

Бігуни – це потужна спортивна спільнота Львова і я вдячний їм, що ми всі разом зможемо здійснити класну та потужну справу", – розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

На рятівний укол потрібно зібрати 65 мільйонів гривень. Кошти потрібно назбирати до 1 вересня, аби встигнути вколоти цей укол до 2 рочків, інакше потім він не подіє і м’язи дівчинки перестануть працювати. Цей укол "ремонтує" ген, сила до м’язів Вікторії повернеться і вона зможе бігати разом з іншими учасниками марафон вже наступного року.

Як підтримати?

  • Присвяти свою участь у напівмарафоні Вікторії. Під час забігу зав’яжи на зап’ястя символічну стрічку підтримки. Стрічки можна взяти в суботу у волонтерів при отриманні стартового пакету.

  • Опублікуй фото з пробіжки з хештегом #МоясиладляВікторії та розказати про дівчинку у пості: Маленька львів’янка Вікторія Полюга бореться з рідкісною хворобою. Її врятує найдорожчий укол в світі. На нього ми всі разом збираємо 65 мільйонів гривень. Нас треба мільйон добрих людей. Часу мало - треба встигнути до 1 вересня.

  • Перерахуй 65 гривень чи більше.

  • Передай естафету 5 своїм друзям і затегай їх. Бо разом - ми швидші.

Реквізити:

Приватбанк

4731 2196 1475 0994 Полюга Назар (тато)

Monobank:

5375411404612058

Повні реквізити, усі документи та ще більше інформації про Вікторію тут.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ