Слухай онлайн
Спорт

Львівський велосипедний клуб потрапив у п‘ятірку найкращих у Європі

Львівський велосипедний клуб Lviv Bicycle Club займає 9 позицію у світовому рейтингу та 5-ту серед європейських організацій. Про це повідомили 19 січня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Львівської ОДА

Відповідний рейтинг уклав Audax Club Parisien – французький клуб зі столітньою історією, який проводить наймасштабніші та найпрестижніші світові змагання. 

Загалом до рейтингу включили 409 велоклубів, які проводять змагання для аматорів. Визначали найкращих за кількістю велосипедистів, які взяли участь у гонках від 200 до 1000 кілометрів. Чим більше аматорів стартували на довші дистанції – тим вища позиція у клубу.

На подіях Lviv Bicycle Club 7 велосипедистів здолали тисячу кілометрів, 29 – 600 кілометрів, 67 – 400 кілометрів,  34 – 300 кілометрів, а дистанцію у 200 кілометрів проїхали 237 велоаматорів. 

Наймасштабініші події Lviv Bicycle Club проводить спільно з Управлінням фізичної культури та спорту Львівської ОДА. Це веломарафони "Львівська Сотка. Осінь", "Львівська двохсотка", "Львів-Карпати-Львів 1000/1200 км", "Gran Fondo". Управління забезпечує присутність служб екстренної допомоги на змаганнях та фінансово підтримує проведення велоперегонів. 

"Більшість цих подій вже стали традиційними для Львівщини. У нас є все для ідеальних шосейних перегонів: перепади висот, добрі дороги. Саме тому на ці івенти щороку приїжджає усе більше прихильників велоспорту з різних куточків України і навіть з-за кордону. Те, що Lviv Bicycle Club потрапив у десятку найкращих у світі, відмінно це підтверджує", – зазначає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як. 

Нагадаємо, за підсумками 2019 року на церемонії Люди спорту» серію веломарафонів від Lviv Bicycle Club  визнали найкращим спортивно-іміджевим проєктом Львівщини. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ