Львів’янка Соломія Братейко здобула два "золота" на чемпіонаті з настільного тенісу

1 березня в Чернігові завершився чемпіонат України з настільного тенісу.
Соломія Братейко

За інформацією Відділення НОК України у Львівській області, виступила на головному вітчизняному старті 21-річна львів’янка Соломія Братейко, яка здобула дві золоті медалі.

В особистих змаганнях вихованка паралімпійського чемпіона 2016 року Віктора Дідуха на шляху до фіналу “насухо” 4:0 перемогла чотирьох своїх суперниць, а у фіналі з рахунком 4:2 переграла Тетяну Біленко (Сорочинську) – супердосвідчену харків’янку, учасницю трьох Олімпійських ігор.

Ще одне “золото” Соломія виграла в парних змаганнях сереж жінок разом з киянкою Веронікою Гуд. У фіналі дівчата здолали харківсько-київську пару Тетяна Біленко (Сорочинська)/Євгенія Васильєва (Созонюк).

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, українські біатлоністи стали чемпіонами Європи у змішаній естафеті.