Львів'яни отримали бійцівські нагороди на Кубку України

У Запоріжжі пройшов Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих. Львівську область за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА на цих змаганнях представляло три бійці, і всі вони вибороли медалі.

У ваговій категорії 61,2 кг дебютант змагань такого рівня Василь Фортуна достроково переміг у перших двох поєдинках, але поступився у поєдинку за вихід у фінал і став бронзовим призером.

Бронзу у ваговій категорії 77,1 кг виборов і Богдан Шкікавий. Він також два поєдинки закінчив достроково, а в сутичці за вихід у фінал поступився досвідченому спортсмену, який у підсумку став чемпіоном у цій ваговій категорії.

Цьогорічний чемпіон України серед юніорів Роман Меленевич зі Стрия став чемпіоном у ваговій категорії 65,8 кг. Усі свої бої він достроково завершив на свою користь. Перемогою на Кубку України Роман Меленевич виконав норматив майстра спорту України.