Львів'яни здобули медалі на чемпіонаті України з плавання

У Дніпрі на базі Палацу водних видів спорту "Метеор" розпочався чемпіонат України з плавання, участь у якому беруть дев'ятеро спортсменів Львівщини.
фото - пресслужба Відділення НОК України у Львівській області.

Про це інформує пресслужба Відділення НОК України у Львівській області.

У п'ятницю, 3 грудня, перший змагальний день, львів'яни вибороли дві медалі.

Чемпіоном України на дистанції 200 м батерфляєм з часом 1:59.87 став 17-річний Георгій Лукашев. Цікаво, що свого головного конкурента, дніпрянина Дениса Кесіля, який в підсумку посів друге місце, львівський спортсмен випередив на мікроскопічні дві сотих секунди.

А віцечемпіонкою України на дистанції 400 м вільним стилем стала 16-річна Марія Городня. Час львів'янки - 4:21.87. Перше місце посіла бронзова призерка чемпіонату Європи 2021 року серед юніорів Карина Снітко з Харківщини.

Додамо, що тренуються обоє львівський талантів на базі Аквапарк "ПЛЯЖ" під керівництвом Андрія Копетчака та Андрія Шиманського.