Львів'янин Георгій Лукашев - сьомий у фіналі Чемпіонату Європи з плавання

В Римі, Італія, завершився чемпіонат Європи з плавання серед юніорів. Вперше за часи Незалежності України у континентальній першості з плавання взяв участь львівський плавець. Ним став Георгій Лукашев. Про це повідомили 13 липня Гал-інфо у пресслужбі Відділення НОК України у Львівській області.

17-річний львів'янин стартував на дистанції 400 м комплексним плаванням. В цій дисципліні у березні він став чемпіоном України і виконав норматив для участі в чемпіонаті Європи серед юніорів.

На чемпіонаті Європи Георгій спершу успішно кваліфікувався у фінал, показавши найкращий час серед 35-учасників попередніх запливів - 4:21.95. А от у самому фіналі, який відбувався в той же день, львівський плавець проплив 400 м к/п трохи слабше (за 4:22.34) і посів сьоме місце серед восьми учасників.

А вже 22 липня в Парижі, Франція, стартує чемпіонат Європи з плавання на відкритій воді, участь у якому візьме Марія Городня, якій, до слова, 18 липня виповниться 16 років.