Львів’янин Клод Юнес став чемпіоном України з фехтування на рапірах

На чемпіонаті України з фехтування на рапірах, який триває в Києві, сьогодні, 12 жовтня, відбулися особисті змагання серед чоловіків і жінок. Львівські рапіристи виступили відмінно, здобувши золоту і бронзову медалі. Про це Гал-інфо повідомили у відділенні НОК України у Львівській області.
Фото КЗ ЛОР Школа вищої спортивної майстерності

Чемпіоном України став 31-річний Клод Юнес, який у півфіналі переміг іншого львів'янина, свого ровесника Ростислава Герцика, а у фіналі - киянина Андрія Погребняка. Ростислав Герцик розділив третє місце з миколаївцем Даніїлом Ткачем. Обох львівських рапіристів тренує Сергій Гаравський.

В ТОП-10 також увійшли львів'яни Максим Гаравський та Ігор Юрін - у них, відповідно, 8 і 9 місця. Всього ж у змаганнях чоловіків взяли участь 73 спортсмени.

Завтра відбудуться командні змагання в рапіристів.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, львівські каратисти стали найсильнішими в Україні.