Слухай онлайн
Cуспільство

Любомиру Мандзій рекомендували на посаду керівника департаменту освіти та науки

Сьогодні, 25 липня, конкурсна комісія рекомендувала призначити на посаду керівника департаменту освіти та науки Львівської ОДА Любомиру Мандзій.
 

Нагадаємо, що 22 липня, на третьому етапі відбору претендентів на посаду, який являв собою співбесіду, були однакові питання до всіх кандидатів. З чотирьох кандидатів, які дійшли до третього туру, двоє претендентів набрали однакову кількість балів - це Олег Паска і Любомира Мандзій.

За рішенням комісії сьогодні, 25 липня, їх було запрошено на повторну співбесіду.

В результаті цього комісія прийняла рішення рекомендувати призначити на посаду керівника департаменту освіти та науки Львівської ОДА, керівника студентського відділу, доцента Львівського національного університету імені Івана Франка Любомиру Мандзій.

Остаточне рішення буде приймати голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Процес призначення може затягнутися на кілька тижнів, адже спершу документи переможця конкурсу передадуть на спецперевірку  та погодження у Києві. І тільки після цього буде розпорядження голови Львівської ОДА.

Додамо, що перший етап конкурсу був тестуванням на комп’ютерах (20 липня), другій етап – ситуативні завдання (21 липня).

Усього в конкурсі взяло участь 8 претендентів на посаду.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");