Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Економіка

Македонській компанії, яка здійснювала ремонт дороги у Сколівському районі не буде підписано акт виконаних робіт

Голова Львівської ОДА Петро Олійник заявляє, що не підпише акт виконаних робіт македонській компанії «Граніт Україна», яка здійснювала ремонт дороги у Сколівському районі. Про це він сказав журналістам за підсумками вчорашньої перевірки ремонту доріг області, в ході якої було перевірено 460 кілометрів доріг. За його словами: „акт я не підпишу, оскільки дорога здається в неналежному стані. Я вимагаю такої якості робіт, яка є за кордоном”. Як пояснює Петро Олійник при ремонті дороги в цьому районі рух по ній не перекривався, це гірський район, тому дорога ремонтувалась частинами і посередині дороги є так званий „шов”, що призводить до руйнування дороги.
 Петро Олійник додав, що македонській фірмі дається 15 днів на усунення недоробок.
Учора, 15 серпня, представники обласної влади на чолі з головою Львівської обласної державної адміністрації Петром Олійником здійснили рейд дорогами області. Чиновники оглянули кілька ділянок дороги, де наразі ведуться ремонтні роботи. Як розповів «Гал-info» начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Ярослав Янишин, більшість робіт має бути завершено до 1 листопада.
     Зокрема, до цього часу обіцяє виконати роботи на ділянці дороги від розвилки Щирець-Миколаїв в напрямку Стрия македонська фірма «Граніт Україна». Наразі з 34 км вже заасфальтовано 10 км. До кінця осені має бути зроблено й ділянку на трасі М06 (виїзд з Бродів до с. Гумнисько Буського району), роботи там провадить турецька фірма «Онур». Загальна вартість робіт, які здійснюють ці фірми, за словами Ярослава Янишина, становить 45 млн євро. До 1 вересня має бути ліквідовано недоліки на дорозі від с. Дуліби Стрийського району до кордону з Закарпатською областю. А на відтинку Бориня-Мохнате Турківського району мають побудувати два серпантини в напрямку с. Матків та с. Кривки.
          Загалом, цьогоріч на комунальних дорогах має бути виконано робіт загальною вартістю на 11,4 млн грн. В обласному бюджеті на дороги виділено 19 млн грн., з них 5 млн – на закупівлю техніки.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...