Слухай онлайн
Політика

Максим Козицький із робочим візитом відвідав Стрийщину

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/3
Сьогодні, 14 квітня, голова Львівської ОДА Максим Козицький із робочою поїздкою перебуває на Стрийщині. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Тут очільник області відвідав Стрийську територіальну громаду. Вона є однією з найбільших за чисельністю населення на Львівщині. Тут, у 47-ми населених пунктах, проживає 99,5 тисяч людей.

ʺЦя громада – одна з найуспішніших в області. Тут працює понад 30 потужних підприємств. Розвинуте машинобудування, легка та харчова промисловість, зокрема переробка м’яса та м’ясопродуктів, випічка хліба, виробництво меблів тощо. Середня зарплата – понад 10 тис грн. Найбільша кількість виробництв - у Стрию та його околицяхʺ, - зазначив голова Львівської ОДА.

В межах візиту Максим Козицький побував на заводі ʺLEONI Wiring Systems Ukraineʺ, де ознайомився із процесами виробництва, поспілкувався з керівником та працівниками підприємства.

Німецьке підприємство працює у селі Нежухів з 2003 року. Спеціалізується на випуску кабельних мереж автомобілів світових брендів ʺОпельʺ, ʺПоршеʺ, ʺФольксвагенʺ, ʺФіатʺ, ʺАудіʺ, ʺЛамборджініʺ та інших.

Сьогодні середня заробітна плата працівників становить понад 16 тис грн. На заводі працює понад 4 тисячі робітників.

Як розповів директор ТзОВ ʺLEONI Wiring Systems Ukraineʺ Штефан Шмідт торік підприємство сплатило податків до бюджетів усіх рівнів на суму 117,4 млн грн, за  І квартал цього року - 28,6 млн грн.

Додамо, що у 2020 році підприємство випустило та реалізувало товарну продукцію на суму 2,7 млрд грн. Свою продукцію ʺLEONI Wiring Systems Ukraineʺ постачає у Польщу, Словаччину, Угорщину, Чеську Республіку, Німеччину, Іспанію, Португалію, Бельгію, Великобританію, США, Австрію та інші країни. Підприємство впроваджує нові технології для удосконалення виробництва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ