Слухай онлайн
Політика

Максим Козицький зустрівся з П’єром Франческо Дзадзо

Сьогодні, 23 липня, голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Італія в Україні П’єром Франческо Дзадзо. Він із робочим візитом перебуває на Львівщині. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

"Присутність українців в Італії дуже значна. Лише офіційно зареєстрована діаспора має понад 200 тис осіб, незареєстрованих ще більше. Що стосується двосторонніх відносин, то у нас чудові відносини на політичному рівні. Як країна-член "Великої сімки" ми з великою увагою стежимо за всіма подіями, які відбуваються, зокрема за тими кроками якими Україна наближається до Європи. І звичайно дуже важливо, щоб ті реформи були доведені до завершення. Що стосується відносин економічних і торгових, то тут ми бачимо великий потенціал", - розповів П’єр Франческо Дзадзо.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Італія в Україні зазначив, що Італія зацікавлена показувати італійському бізнесу можливості не лише в столиці, але й у регіонах України.

"Сьогодні ми тут для того, щоб зрозуміти, які сектори найбільш зацікавлені у співпраці",- додав гість.

Акцент на поглибленні співпраці саме в економічній сфері зробив і очільник області.

"Ми зацікавлені у співпраці в таких галузях, як АПК, легка промисловість, меблеве виробництво, деревообробка, машинобудування, бурова техніка, ІТ-галузь, фармацевтика",-  зазначив Максим Козицький.

Також очільник області вручив гостю Експортний каталог, в якому представлені виробники Львівщини, які мають значний потенціал до експорту та запросив Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Італія в Україні до участі у XX Міжнародному економічному форумі, який планують провести у березні цього року.

"Це буде хороша платформа для налагодження співпраці між бізнес-середовищами", - наголосив Максим Козицький.

Поспілкувались і про перебіг реформи децентралізації, повноваження громад та залучення інвестицій на території.

Також в межах зустрічі обговорили культурну співпрацю.

Зазначимо, що Львівщина є першою областю в Україні, де утворена Рада кінематографу. Окрім цього, саме на території Львівщини знаходиться 14% всього державного фонду музеїв України.

Відтак, як кінематограф, музейна справа, музичне мистецтво – все це потенційні напрямки до співпраці.

Додамо, що в межах візиту на Львівщину Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Італія в Україні також відвідає університет імені Івана Франка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ