Марина Кирик вдруге за місяць стала призеркою Чемпіонату України з триатлону

Фото Відділення НОК України у Львівській області
1/4
В неділю, 25 квітня, у Мелітополі Запорізької області завершився чемпіонат України з триатлону. Бронзову медаль у змаганнях жінок виборола 23-річна львів'янка, майстер спорту України Марина Кирик. Про це повідомили 27 квітня Гал-інфо у пресслужбі Відділення НОК України у Львівській обасті.

Спортсменка Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Динамо” України лідирувала за підсумками змагання на плавальному сегменті - у своєму найсильнішому виді. Але після зв'язки вело + біг її випередили донеччанка Маргарита Крилова і киянка Дарина Москаленко.

Для Марини Кирик це друга медаль чемпіонатів України, яку вона здобула цього місяця - 11 квітня львів'янка виборола "срібло" на домашньому чемпіонаті України, поступившись першістю іншій львів'янці Софії Приймі. А між цими стартами - 18 квітня - наша триатлетка виступила в іспанській Мелільї на етапі Кубка Європи з триатлону серед чоловіків і жінок, посівши 55-те місце серед 69-ти учасниць. Для Марини це був дебютний у кар'єрі Кубок Європи.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, борці Львівщини стали чемпіонами Європи з козацького двобою.