Софія Прийма - чемпіонка України з триатлону на спринтерській дистанції

Фото Triathlon Ukraine
1/3
23 травня в Києві відбувся перший за останні 6 років повноцінний триатлонний старт — Dragon Capital спринт триатлон Кубок Києва 2021 — друга подія триатлонної серії від Triathlon Ukraine. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі Відділення НОК України у Львівській області.

У рамках заходу відбувся чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції.

Змагання складалися із плавального сегменту на 750 м, велогонки на 20 км і бігу на 5 км. Чемпіонкою України серед жінок стала львів'янка Софія Прийма - (час — 1:04:51). Другою і третьою фінішували Маргарита Крилова (Донеччина) - 1:06:17 і киянка Дарина Москаленко - 1:07:55.

Ключовим у визначенні переможниці став велоетап. Декілька кілометрів Софія Прийма і Маргарита Крилова їхали разом. Але 22-річна львів'янка змогла відірватися від головної конкурентки у своїй коронній дисципліні і зробити хороший запас перед біговим сегментом.

Чемпіоном України серед чоловіків став киянин Віталій Воронцов. Загалом у заході взяли участь близько 600 учасників.