Слухай онлайн
Cуспільство

Майже 30 дітей-українців із-за кордону завітають на Львівщину

Як інформує прес-служба ЛОДА, упродовж 21 липня – 1 серпня на Львівщині триватиме Форум учнів суботніх/недільних шкіл, що функціонують при громадських організаціях закордонних українців.

Відтак, на Львівщину завітають 28 дітей із  Греції, Литви, Польщі, Португалії, Іспанії, Італії, Туреччини.

Про це йшлося 18 липня під час робочої наради щодо проведення заходу. Участь у нараді взяла керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

Під час візиту діти ознайомляться з історично-архітектурними пам’ятками Львівщини, візьмуть участь у чисельних майстер-класах, оглянуть експозиції музеїв.

Окрім цього, для учасників форуму підготують насичену культурну програму. Школярі відвідають стадіон “Арена-Львів”, познайомляться із представниками відділення Національного олімпійського комітету у Львівській області та переглянуть відеопрезентацію спортивного потенціалу області.

Зазначимо, проект ініційований Міністерством закордонних справ України і відбувається за сприяння Української Греко-Католицької Церкви, зокрема, Василіянськго інституту філософсько-богословських студій імені Митрополита Йосифа Велямина Руцького, а також Львівської обласної державної адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");