Слухай онлайн
Cуспільство

Майже дві третини українців підтримують запровадження жорсткого карантину

В Україні майже дві третини громадян підтримують запровадження на території нашої держави жорсткого карантину. Про це стало відомо в ході опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", - повідомляє Гал-інфо.
Фото ілюстративне

Так, 65% опитаних підтримують запровадження «жорсткого карантину» (локдауну). Натомість 33% не підтримують.

Варто зауважити, що від початку березня підтримка карантину серед громадян зросла з 56 до 65%. Останніх відносно більше серед мешканців Центру, серед старшого населення, а також серед тих, хто боїться захворіти.

Водночас 77% респондентів підтримують закриття ресторанів та кафе в рамках «жорсткого карантину». 63% висловилися за закриття шкіл. 59% переконані, що потрібно припинити роботу дитячих садків.

Натомість закриття міського та міжміського транспорту не підтримують майже 70%.

За останній місяць зріс рівень підтримки закриття закладів харчування, освітніх установ та транспорту.

Варто зауважити, що серед опитаних 55% заявили про те, що будуть більше дотримуватися правил «жорсткого карантину», аніж весною минулого року. 17% сказали, що робитимуть це менше, а 26% – так само.

Про опитування

  • Аудиторія: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу.
  • Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.
  • Вибіркова сукупність: 2500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing - телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.
  • Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,0%/
  • Терміни проведення: 6-7 квітня 2021 р.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ