Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

Медики розповіли про стан водійки трамвая, у якої сталась клінічна смерть

Після оцінки стану пацієнтки медики діагностували клінічну смерть, що характеризувалася відсутністю дихання, пульсації на сонній артерії, серцебиття, зіниці не реагували на світло.
фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Про це повідомили у департаменті охорони здоров'я Львівської ОВА. 

«На вулиці Богдана Хмельницького два трамваї зупинилися один навпроти одного так близько, що це перешкоджало руху нашого авто. Ми саме транспортували пацієнтку до лікарні. Як раптом один із пасажирів громадського транспорту підбіг до нас та повідомив, що водійці трамвая стало погано й чи не можемо ми надати допомогу. На 103 вже зателефонували, повідомив чоловік», розповів фельдшер з медицини невідкладних станів Львівського обласного центру ЕМД Богдан Левченко.

В кабіні водія – надто обмежений простір для надання меддопомоги, тому жінку швидко перемістили в салон. Медики одразу почали здійснювати непрямий масаж серця та штучну вентиляцію легень з інгаляцією мішком Амбу.

У Львові у водійки трамвая сталась клінічна смерть під час руху

Оцінка ритму показала фібриляцію шлуночків. Провели дефібриляцію. Забезпечивши прохідність дихальних шляхів, встановили ларингальну маску. Далі медики продовжили штучно вентилювати легені з киснем.

«Коли ми поставили маску, під’їхала інша бригада й приєдналась до реанімаційних дій. Знову фібриляція – ще один розряд. Фіксуємо відновлення спонтанного кровообігу. Дихання проводимо мішком Амбу, аж поки пацієнтка не почала дихати самостійно. Стабілізувавши її стан, ми госпіталізували постраждалу у лікарню на Миколайчука», – пояснив Богдан Левченко.

Зараз пацієнтка ще перебуває в комі, перенесла інфаркт. Проте її рефлекси відновлені, дихання самостійне, фракція викиду лівого шлуночка в нормі, тиск стабільний.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ