Слухай онлайн
Cуспільство

Мер Львова зустрівся з лекторами Вільгельм Бернард Воркшоп

Сьогодні у Львові з візитом перебувають лектори Wilhelm Bernhard Workshop у межах конференції «Biology of the Cell Nucleus in Lviv». Під час події відбулися науково-популярні лекції науковців з США, Франції, Чехії, Польщі, України. З огляду на протиепідемічні заходи, формат заходу був змішаний, лекції транслювали через соціальні мережі. З лекторами зустрівся та поспілкувався особисто міський голова Львова Андрій Садовий.

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Під час зустрічі з мером гості обговорили можливості для проведення наукових конференцій у Львові, привабливість міста для ділового туризму, місцевий досвід підтримки науковців тощо.

Історія Wilhelm Bernhard Workshop починається в 1968 році, коли доктор Вільгельм Бернард, відомий швейцарський вчений, заснував цю серію конференцій, аби поєднати науковців, що досліджують клітинне ядро, а також дати можливість для спілкування науковцям Східної Європи, Західної Європи та США. Конференції проходили кожні два роки, їх намагалися раз проводити в Східній Європі, а раз у Західній.

З 1969 року конференцію приймали Чехословаччина, Угорщина, Швеція, Болгарія, Іспанія, Німеччина, Ізраїль, Франція, Польща, Нідерланди, Швейцарія, Канада, Італія, Шотландія, Латвія, Австрія тощо.

Конференції дозволяють обмінюватися найціннішим досвідом, створювати нові наукові контакти, планувати подальшу співпрацю і укріплювати не лише наукові зв’язки, але і мир у світі.

У травні 2019 року на засіданні наукового комітету 26th Wilhelm Bernhard Workshop заявка від міста Львова була визнана найкращою і в червні 2021 року місто мало прийняти більше 100 учасників з різних куточків світу на чергову 27th Wilhelm Bernhard Workshop. На жаль, пандемія внесла корективи в наукові плани.

За традицією, родзинкою конференції ставало саме неформальне спілкування після наукових доповідей, тому науковий комітет прийняв рішення відтермінувати початок конференції на рік, але влітку 2021 року провести установчу зустріч, під час якої не лише вирішити організаційні питання щодо конференції 2022 року, але і провести науково-популярні заходи, які б і привернули увагу спільноти до науки і були рекламою самої конференції.

Захід дофінансовується Львівським конференц-бюро в рамках програми «Пакет підтримки розвитку конференц індустрії м. Львова».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ