Слухай онлайн
Здоров'я

Мешканцями Львівщини маніпулюють, пропонуючи ліки від коронавірусу

Недобросовісний маркетинг!

Як повідомляють "Наші гроші. Львів"на сайті медичного центру “Біомед” ще годину-дві тому було розміщено таке оголошення:  Медичному науково-практичному центрі “Біомед” розроблено ефективний комплексний гомеопатичний препарат AntyVirus-19, який направлений на боротьбу з серотипом вірусу, що викликав спалах захворювання на Львівщині”.

А також його побачив в аптеці “Біомед” на вулиці Соборній, 12А у Львові фотограф Костя Смолянинов https://cutt.ly/Ptx2Qba.

Упакування препарату, фото якого було розміщено на сайті, марковане 17 березням 2020 року. А головний лікар медичного центру Орест Пронів рекомендував застосовувати AntyVirus-19 у якості профілактичного засобу у період “епідемії даної гострої вірусної інфекції”.

Наші Гроші Львів

У телефонній розмові представники медцентру наголосили, що препарат є виключно для зміцнення імунітету і не є захистом від коронавірусу COVID-19. Втім протягом години після розмови оголошення було видалено з сайту.

Нагадаємо, ефект гомеопатичного лікування досі не доведений. А найголовніше, не існує жодної профілактики коронавірусу COVID-19 крім гігієни - ретельного і частого миття рук, практики не торкатися носа, рота і очей брудними руками. А також уникнення скупчень людей. http://bit.ly/2SXRl3L Так само як і не існує спеціального лікування COVID-19. Наразі лікують лише симптоми.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");