Мешканцю Самбора призначено 180 годин громадських робіт за домашнє насильство над дружиною. Про це повідомили в пресслужбі прокуратури Львівщини.
За публічного обвинувачення Самбірської окружної прокуратури 54-річного місцевого мешканця визнано винним у домашньому насильстві (ст. 126-1 КК України).
Йому призначено покарання у виді 180 годин громадських робіт.
Встановлено, що у Самборі засуджений проживав разом із своєю 52-річною дружиною. Підсудний часто зловживав алкоголем та вчиняв безпричинні конфлікти з потерпілою.
Зокрема, чоловік безпідставно ображав жінку, нецензурно висловлювався у її адресу, також неодноразово звучали словесні образи. Під час чергового конфлікту фігурант застосував фізичну силу до дружини.
Як наслідок, такі протиправні дії засудженого завдали фізичного болю та призвели до психологічних страждань жінки.
![](/im/printer.png)
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ