Слухай онлайн
Економіка

МІнекономрозвитку: Потік туристів із Португалії до України у 2018 році зріс майже на 11%

Як повідомила прес-служба Мінекономрозвтку, 12 березня 2019 року у Лісабоні делегація Мінекономрозвитку взяла участь у ʺФорумі розвитку туризму Україна-Португаліяʺ.

Захід організований Посольством України в Португальській Республіці, Торгово-промисловою палатою України та Торговою палатою ʺПортугалія-Українаʺ.

У відкритті Форуму взяли участь директор департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку Оксана Сердюк, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Португальській Республіці Інна Огнівець, голова Інституту туризму Португалії Луіш Араужу, голова Торгової палати ʺПортугалія-Українаʺ Жорже Кошта Олівейра, депутат Асамблеї Португальської Республіки Рікарду Бешіга.

Оксана Сердюк у своєму виступі відзначила якісні зрушення в структурі в’їзного туристичного потоку до України. Так, зокрема, в 2018 році зафіксовано зростання обсягів туристичних потоків з неприкордонних країн: Ізраїлю - 317,8 тис. осіб (+21,7%), Німеччини - 237,9 тис. осіб (+13,3%), Великобританії - 116 тис. осіб (+47,3%).

За словами Оксани Сердюк, у 2018 році 21,7 тис. громадян Португалії відвідали Україну. Це на 10,7% більше, ніж за рік до того. Зростання ж в’їзду громадян України до Португалії у 9,4 раза до 8,6 тис. осіб досягнуто завдяки запуску прямого авіарейсу між країнами двічі на тиждень.

ʺЗміни в структурі туристичного потоку в цілому стали результатом активізації просування України на міжнародному туристичному ринку, двостороннього співробітництва між Україною та іншими країнами, а також збільшення обсягів пропозиції прямого та бюджетного авіасполученняʺ, - додала директор департаменту туризму і курортів Мінекономрозвитку.

У Форумі також взяли участь представники українського та португальського туристичного бізнесу, готелів, транспортних та логістичних компаній, регіональних торгово-промислових палат обох країн та Міністерства економіки Португалії.

Учасники Форуму відзначили важливість поглиблення діалогу та продовження співпраці між двома країнами в туристичній сфері. В рамках заходу також відбулось обговорення можливих шляхів інтенсифікації співпраці та створення нових туристичних продуктів за участі українських туроператорів та представників місцевих органів влади Португалії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ