Слухай онлайн
Cуспільство

Молодь Львівщини проходить вишкіл у "Сколівських Бескидах"

У понеділок, 19 липня, у Гребенівських горах стартував вишкільний табір для молоді "Стежина Нескорених". Про це повідомили 21 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Львівська ОДА

Його львівський осередок Молодіжного Націоналістичного Конгресу проводить за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА у межах конкурсу молодіжних проєктів.

Табір триватиме упродовж п’яти днів. Його учасниками стали молоді люди віком 16-24 років. Впродовж вишколу на таборовиків чекають активності у межах 7 блоків: фізичного,  духовного, ідеологічного, комунікаційного,  саморозвитку,  виживання, військової підготовки.

"Програма табору побудована таким чином, що фізичні заняття постійно чергуються з інтелектуальними. На гуртірках ми тлумачимо різні форми російської агресії, наративи, які породжує агресор, пояснюємо, як функціонують державні апарати тощо. Вільного часу в учасників практично немає. До того ж до програми цьогорічного табору додався дощ - після вишколу, як і заплановано, учасники точно стануть більш витривалими та загартованими", - розповів голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Олександр Міненок.

Серед фізичних активностей - ігри у регбі, подолання смуг перешкод, руханки. У перший день на  учасників чекала коротка мандрівка Сколівськими Бескидами, зокрема похід на гору Лопату.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ