Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство  |  Політика

У Львівській облраді дебатували як розвивати молодіжне середовище в умовах війни

Перші регіональні дебати та тему «Розвиток молоді Львівщини в умовах повномасштабної війни: становище, потенціал, загрози» відбулися вчора, 31 жовтня, у Львівський обласній раді. Організував захід Комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський обласний молодіжний центр».
Фото: ЛОР

Учасниками дебатів стали представники молодіжних центрів, молодіжних рад та громадських організацій Львівщини, студенти Львівського національного університету ім. Івана Франка та Національного університету «Львівська Політехніка».

У форматі дискусії учасники обговорили ключові питання щодо становища молоді на Львівщині на третьому році повномасштабної війни, можливості сталого розвитку, загрози та негативні явища, які виникають у молодіжному середовищі, можливості долати проблеми, що турбують молодь.

Учасники заходу продискутували щодо виїзду молоді за кордон для навчання і роботи, втрати демографічного потенціалу, страху і втоми від війни, втрати віри в справедливість, невизначеність економічної ситуації й неможливість достатньо заробляти, дискримінація молоді, ейджизм і соціальна нерівність, відсутність верховенства права, корупційні ризики й непокараність за злочини, презумпція винуватості у роботі з фіскальними органами, безпекові, ментальні й освітні проблеми, пов'язані з повітряними тривогами та відключенням електроенергії.

Позитивним аргументом є те, що близько 60 відсотків української молоді за кордоном після закінчення війни готові повернутися і працювати для відновлення України. Для виховання нових лідерів на Львівщині уже створено і діють понад 20 молодіжних центрів. Активними є волонтерські ініціативи молоді, які сформувалися і діють під час війни.

«Наш захід відбувається у непростих умовах. Молоді хочеться знайти відповіді на багато непростих питань. Мета дебатів – із наведенням аргументів і контраргументів провести фахову дискусію щодо становища молоді на Львівщині», – зазначив керівник Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса.

Іван Сапса повідомив, що зараз на Львівщині проживає близько 570 тисяч молодих людей, які народились в області, а також 70 тисяч внутрішньо переселеної молоді. Загалом молодь становить 23,6% від усього населення області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ