Молодіжна команда ʺКарпатʺ поступилась київському ʺДинамоʺ

Молодіжна команда ʺКарпатʺ на виїзді грала проти київського ʺДинамоʺ.

Як повідомили у Інформаційному центрі ФК ʺКарпатиʺ, у неймовірному матчі із семи голами сильнішими виявились кияни.

Господарі розпочали активніше та намагались забити швидкий гол, однак удар Деніса Янакова зі штрафного парирував кіпер ʺКарпатʺ Андрій Артим, а в наступних атаках бездоганно діяв захист ʺзелено-білихʺ, не даючи киянам створювати небезпеку біля власних воріт. Непогану нагоду відзначитись мав Міккель Дуелунд, але його постріл зі штрафного пролетів вище воріт. Карпатівці відповіли дальнім ударом від Богдана Векляка, проте занадто слабко пробив Богдан. Все таки динамівці досягли свого та відкрили рахунок у цьому матчі: Богдан Білошевський вивів Деніса Янакова віч-на-віч з воротарем гостей і той вивів свою команду вперед – 1:0.

На 27-й хвилині головний арбітр матчу призначив пенальті у ворота ʺКарпатʺ. Футбольний вирок реалізував Деніс Янаков, таким чином оформивши дубль у цьому поєдинку – 2:0. Підопічні Любомира Вовчука хотіли чимшвидше відігратись та їм вдалось це зробити: Ярослав Деда на швидкості увійшов у штрафний майданчик, красиво хитнув захисника, обіграв голкіпера ʺДинамоʺ та відправив круглого вже у порожні ворота – 2:1. Наприкінці першого тайму кияни забили третій м’яч: Євгеній Ісаєнко отримав передачу від Карлоса Самбрано та не залишив шансів Андрію Артиму – 3:1.

По перерві перший момент створили ʺлевиʺ: Кірил Кіриленка завдав удару з-за меж штрафного майданчика, який з труднощами відбив Владислав Кучерук. На 57-й хвилині карпатівці використали свою нагоду: Артем Козак виконав подачу зі штрафного, яку на дальній стійці замкнув Петро Харжевський – 3:2. На цьому львів’яни не зупинились та забили третій: Ярослав Деда бездоганно реалізував вихід віч-на-віч – 3:3.

Одразу ж у наступній атаці підопічні Юрія Мороза відповіли голом та вийшли вперед: Вадим Мащенко з лінії воротарського майданчика розстріляв володіння Андрія Артима – 4:3. На останніх хвилинах зустрічі ʺКарпатиʺ усіма зусиллями намагались вирвати нічию у цьому поєдинку, проте десь забракло везіння та реалізації, тому матч завершився з рахунком 4:3 на користь дублерів ʺДинамоʺ.

12-й тур. 26.10.2019, 13:00. Чапаївка, НТБ ʺДинамоʺ. 150 глядачів. Хмарно. +12°С.

Арбітр – Віктор Копієвський (Кропивницький, Кіровоградська обл.).

Асистенти арбітра: Євген Петраков, Євген Яковлев (обоє – Київ).
Четвертий арбітр – Олег Деревінський (Київ).

Спостерігач арбітражу – Сергій Березка (Київська обл.).

ʺДИНАМОʺ U-21: Кучерук, Романчук, Білошевський (Бодня, 61), Янаков, Ісаєнко, Сирота (Хондак, 69), Сідклей, Мащенко (Блізніченко, 83), Дуелунд (Сухоручко, 61), Самбрано, Кравченко (Дмитрук, 46).
Запасні: Моргун, Кулаковський.
Старший тренер – Юрій Мороз.

ʺКАРПАТИʺ U-21: Артим, Векляк, Авраменко, Степанчук (Куртяк, 46), Харжевський, Козак (Панчишин, 78), Сільченко (Мохамед, 31), Руніч, Деда, Кіриленка (Рудюк, 63), Бичек (Жозеф, 46).
Запасні: Задерейко, Гірний.
Старший тренер – Любомир Вовчук.

Голи: Янаков, 20, 27 (пен.), Ісаєнко, 45, Мащенко, 68 – Деда, 37, 66, Харжевський, 57.

Попередження: Дуелунд, 25, Сухоручко, 84 – Сільченко, 15, Кіриленка, 23, Бичек, 33, Козак, 34, Руніч, 63, Куртяк, 65, Мохамед, 79.