Слухай онлайн
Політика

Можливість дефолту розколола монобільшість, - нардеп В'ятрович

Про це сьогодні, 31 березня, написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат від партії "Європейська солідарність" Володимир В'ятрович.
Фото з Facebook-сторінки Volodymyr Viatrovych

"Можливість дефолту розколола монобільшість. На тих, хто бачив у ній загрозу країні та тих, хто бачив можливість для себе.

Цей розкол повернув у парламент політику - змусив Слуг народу йти на компроміси, об‘єднуватися з іншими проукраїнськими силами.

Вони пішли на серйозні поступки у питанні ринку землі (реформу розбили реформу на етапи до 2024 року, внесли до земельного законопроєкту поправки, які не дозволять надмірну концентрацію земель в одних руках і створення латифундій, а також продавати державну та комунальну сільськогосподарську землю).

На компроміс пішли й інші політичні сили, зокрема Європейська солідарність: проголосований земельний закон не вповні відповідав нашим уявленням.
Загроза дефолту об’єднала проукраїнські сили довкола підтримки закону, який робить неможливим повернення "Приватбанку" Коломойському.

Ні, це не нова більшість (найкраще цю тезу перекреслив провал важливих для влади змін до бюджету). Але це спроможність параламенту єднатися для захисту України.

У парламент повернулася дискусія?", - написав Володимир В'ятрович.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...
");