Михайло Романчук - найкращий спортсмен листопада в Україні

За підсумками спортивного місяця Національний олімпійський комітет України визнав віцечемпіона світу з плавання Михайла Романчука найкращим спортсменом листопада в Україні.
Михайло Романчук

Його особистого наставника Петра Нагорного названо найкращим тренером останнього осіннього місяця, - інформують у прес-службі НОК.

На змаганнях Кубка світу, який відбувся в Досі (Катар), Михайло Романчук продемонстрував блискучий результат. Виборовши золоту медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем, Михайло став володарем нового світового рекорду Кубка світу, який належав принциповому супернику Романчука, Олімпійському чемпіону з Італії Грегоріо Пальтріньєрі.

Окрім цього в Досі Михайло Романчук здобув "срібло" на дистанції 400 метрів вільним стилем.

Для Михайла це друге високе визнання НОК. На його рахунку звання найкращого спортсмена серпня-2018.