Слухай онлайн
Cуспільство

Микола Кулеба: Усі діти повинні мати доступ до дошкільної освіти

Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба провів робочу зустріч з Міністром освіти і науки Ганною Новосад. Про це Гал-інфо повідомили у прес-службі Президента України.
Микола Кулеба провів робочу зустріч Ганною Новосад

Метою зустрічі було обговорення актуальних питань, що безпосередньо пов’язані з реалізацією конституційного права дитини на освіту.

Особливу увагу було приділено питанням розвитку дошкільної освіти, зокрема доступу дітей до закладів дошкільної освіти.

ʺДіти мають приходити у школу підготовленими, а це – завдання дошкільної освіти. Але наразі 34 тисячі дітей у країні не мають можливості відвідувати дитячий садок через відсутність вільних місць. Це стосується і великих міст, і сіл. Тому питання розвитку дошкільної освіти та створення гідних умов роботи для працівників є пріоритетом для міністерстваʺ, – зазначила Ганна Новосад.

Микола Кулеба наголосив, що вкладання коштів у ранній розвиток дитини – це інвестиції в майбутнє, бо саме у дошкільному віці формуються базові особистісні якості. ʺДошкільна освіта має відповідати потребам дитини та забезпечувати дотримання її найкращих інтересівʺ, – наголосив уповноважений Президента з прав дитини.

Також під час зустрічі обговорили перспективи розвитку середньої освіти, запровадження профільної середньої освіти, реформування інтернатних закладів, забезпечення закладів освіти транспортом, харчування дітей у школах.

Ганна Новосад зазначила, що міністерство продовжуватиме реформування української школи з урахуванням найкращих вітчизняних і міжнародних практик.

Нагадаємо, у Львові триває реєстрація на безкоштовні курси у Центрах Едукації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");