Слухай онлайн
Cуспільство

На дорозі Мшанець – Стрілки розпочали ремонтувати міст, який зруйнувала повінь

Дорожники розпочали ремонтувати міст на ділянці автомобільної дороги Мшанець – Стрілки, який пошкодила повінь у 2008 році.
фото - пресслужба ЛОДА

Про це Гал-інфо повідомили у пресслужбі ЛОДА.

З цього часу рух перекрили, збудували тимчасовий міст, який слугує основним проїздом до сьогодні та перебуває в аварійному стані. З того часу жодних робіт з відновлення мосту не виконували.

Як зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, минулого року департамент дорожнього господарства розпочав роботу з виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт зруйнованого мосту.

“Цього року провели процедуру закупівлі та передбачили кошти в державному дорожньому фонді для початку робіт у сумі майже 8,5 млн гривень.  Загально кошторисна вартість цього об’єкту становить 16,4 млн гривень. Ремонт будуть проводити упродовж двох років. Цього року плануємо розібрати старий пошкоджений міст, провести підготовчі роботи та залити опори під новий”, - зазначив Юрій Бучко.

Нагадаємо, що нині тривають роботи з капітального ремонту дороги Мшанець - Стрілки, на які цього року передбачили 68,8 млн гривень.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ