Слухай онлайн
Cуспільство

На капітальний ремонт ліфтів у Львові цього року передбачено 34 млн грн

Капітальний ремонт ліфтів є одним з важливих напрямків роботи департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Цього року на ремонт ліфтів з міського бюджету передбачено виділити 34 млн. грн. Станом на зараз ЛКП "Львівсвітло" проводить роботи на 5 об’єктах. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

"Комунальне підприємство "Львівсвітло" сьогодні обслуговує 866 ліфтів. Це 46% загальної кількості ліфтів, які є в місті. Також, вони працюють з ОСББ, зараз з ними вже укладено 155 угод.

Наразі "Львівсвітло" провело капітальні ремонти 5 ліфтів у Залізничному районі. Однак, хочу відзначити, що у міському бюджеті на 2019 рік передбачено 34 млн грн на ремонт ліфтів. Тому ще будуть укладені нові угоди на модернізацію на ремонти. Також ЛКП "Львівсвітло" проводить технічний нагляд за ремонтними роботами інших компаній та організацій.

Зараз також проводиться реформа житлово-комунального господарства — будинки списуються з балансу місцевих рад і передаються до управляючих компаній, ОСББ, а також на самоуправління. "Львівсвітло" бере активну участь при формуванні тарифу на обслуговування ліфтів і веде переговори з мешканцями стосовно обґрунтованості ціни. Тому що чинний тариф є занадто малим, і на ці кошти не можна якісно обслуговувати ліфти. Останній раз цей тариф переглядався біля 7 років тому", — розповіла Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");