Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Здоров'я

У Львові та області за два дні чадним газом отруїлося троє дорослих і троє дітей

23 грудня, близько 08:10 год., у м. Радехів у п’ятиповерховому житловому будинку отруїлися, ймовірно, чадним газом, троє жителів однієї з квартир. Про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Фото з сайту Волинські Новини.

Із них одна дитина 2002 року народження, яких у стані середнього ступеню важкості було госпіталізовано до Радехівської ОКЛ.

Обставини події встановлюються.

Окрім цього, 23 грудня, о 00:43 год., у м. Львів по вул. Парковій, отруїлася, ймовірно, чадним газом місцева мешканка 2003 року народження (дитина), госпіталізована до МДКЛ.

У квартирі газова плита, газова колонка у ванні та газова пічка. Подачу газу до газової колонки припинено. Обставини події встановлюються.

Також 22 грудня, близько 06:45 год., у с. Відники Пустомитівського району отруїлися, ймовірно, чадним газом 2 особи, із них одна дитина, а саме: місцева мешканка 1988 року народження, госпіталізована до ОКЛ;
місцева мешканка 2006 року народження, госпіталізована до лікарні “ОХМАТДИТ” (вміст у крові карбоксигемоглобіну – 2.8 %).

У будинку газова плита, газовий парапетний котел та котел на твердому паливі в якому була відсутня тяга. Припинено подачу газу до будинку.

Обставини події встановлюються.

Звертаємо увагу: порушення правил безпеки при експлуатації в холодну пору року пічного і газового опалення - поширена причина виникнення пожеж у побуті та нещасних випадків, пов’язаних з отруєнням чадним газом.

У зв’язку із перепадами атмосферного тиску під час коливання температури повітря порушується тяга в димових і вентиляційних каналах, що негативно впливає на роботу газового і пічного обладнання, тому закликаємо мешканців області неухильно дотримуватися наступних правил:

у разі використання для опалення газових приладів у сильний вітер не рекомендується користуватися газовими опалювальними приладами та колонками, які мають відвід продуктів згоряння в димоходи, оскільки є загроза виникнення зворотної тяги, при цьому продукти згоряння попадають у приміщення;

у період різких похолодань власники житлових будинків повинні проводити огляд оголовків димоходів і вживати заходи щодо запобігання їх обмерзання та закупорювання димоходів; не використовувати для обігріву приміщень несертифіковані та саморобні нагрівальні прилади, газові кухонні плити.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ