Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині обговорили проблеми бджільництва

Для пасічників області провели навчання з актуальних питань бджільництва. Про це сьогодні, 24 лютого, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.
Фото ЛОДА

В обласній бібліотеці провели семінар-навчання для пасічників з актуальних питань розвитку бджільництва. У семінарі взяли участь  пасічники та представники обласних організацій і спілок пасічників, департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА, районних товариств пасічників.

Під час заходу обговорили проблемні питання при здійсненні діяльності у сфері бджільництва, питання безпеки бджіл при обробці полів пестицидами та алгоритм дій при виявленні порушень, селекції і розведення чистопородної популяції карпатських бджіл, профілактики отруєнь бджіл. Також розглянули пропозиції  пасічників щодо удосконалення чинного законодавства у сфері бджільництва.

Зокрема,  начальник відділу рослинництва і тваринництва департаменту Світлана Долинська висвітлила проблемні питання галузі бджільництва Львівської області, поінформувала про програми підтримки для пасічників з державного і обласного бюджетів та надала роз’яснення щодо умов участі пасічників у програмах. 

Під час семінару учасники обмінялись досвідом, корисною інформацією та  конструктивними думками у сфері бджільництва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ