Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині під час рейдів понад 60 дітей повернули додому

Понад 60 дітей повернули в сім'ю під час профілактичних заходів в області у 2017 році. Про це сьогодні, 24 січня, повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

“Впродовж 2017 року працівниками служб у справах дітей області спільно з працівниками відділів ювенальної превенції, центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділів освіти проведено 1184 профілактичних рейди і виявлено 122 дитини, 87 дітей вилучено з вулиці, 26 дітей із сім'ї, 6 дітей з розважальних закладів. У сім'ю повернули 63 дитини, 25 - до навчальних закладів, 27 - влаштували в притулок, 7 - до закладів охорони здоров'я”, – зазначив Володимир Лис.

За словами Володимира Лиса, під час проведення рейдів виявили 30 порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами, попередили 10 посадових осіб, ініціювали притягнення до відповідальності 15 посадових осіб.

Окрім того, обстежили 1783 сім’ї, попередили 1156 батьків, ініціювали притягнення до відповідальності 337 батьків за неналежне виконання обов’язків.

Як зазначив Володимир Лис, для дітей, які з різних причин опинилися за межами сімейного виховання, в області функціонує притулок для дітей служби у справах дітей обласної державної адміністрації.

“У притулку для дітей служби у справах дітей впродовж 2017 року соціальний захист надали 256 дітям, з Львівської області – 184 дитини, з інших країн - 40”, – наголосив Володимир Лис.

Зазначимо, на обліку служби у справах дітей станом на грудень 2017 року перебуває 1029 дітей, які проживають у сім'ях, що перебувають у складних життєвих обставинах, з них 30 дітей, які зазнали насильства, 964 дитини – батьки ухиляються від виконання батьківських обов'язків, 17 дітей – прибули із зони проведення АТО, 18 дітей, які постійно залишають місце постійного перебування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ