Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині планують здійснити лісовідновлення на площі близько 2000 га

20 лютого на засідання ʺЛісокультурної ради Львівського ОУЛМГʺ розглянули проекти лісових культур та природнього поновлення на 2020 рік, - інформує прес-служба ЛОДА.

У межах наради відбулось обговорення проектів лісових культур та природнього поновлення на 2020 рік, на якому наголосили на необхідності  правильного підбору деревних порід та схеми садіння, з врахуванням типу лісу, від якої залежить їх якість та продуктивність.

Директор державного підприємства ʺЛьвівський лісовий селекційно-насіннєвий центрʺ М. Пелиньо презентував сіянці основних лісоутворюючих порід із закритою кореневою системою, вирощені на підприємстві з використанням сучасного обладнання шведської фірми BCC.

Також на засіданні лісокультурної Ради розглянули проекти лісових культур  загальною  площею 770,1 га  і природного  поновлення  загальною  площею  1169,9  га  16-ти  державних  лісогосподарських  підприємств  на 2020 рік.  Відтак, лісокультурна рада запропонувала затвердити проекти лісових культур та природнього поновлення після врахування пропозицій членів Лісокультурної ради.

Для покращення якості заповнення проектів лісових культур та природнього поновлення, запропоновано лісогосподарським підприємствам спільно з Національним лісотехнічним університетом України уніфікувати форми бланків проектів лісових культур та природнього поновлення з детальним описом їх заповнення. Окрім того, лісогосподарським підприємствам наголосили на  забезпеченні біологічного різноманіття в лісах з введенням в лісові культури плодові дерева і створення ремізів для тварин.

Зазначимо, що зведені відомості проектів лісових культур та природного поновлення будуть висвітлені на офіційному сайті Львівського ОУЛМГ та на сайтах державних лісогосподарських підприємств до 01.03.2020 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ