Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

На Львівщині почали «трусити» райадміністрації

Основна мета – перевірка на предмет корупції та дотримання працівниками законодавства з питань запобігання корупції

Фото: Depositphotos

Районні адміністрації перевірятимуть на дотримання працівниками законодавства з питань запобігання корупції. Такою роботою займається сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Львівської обласної військової адміністрації.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА.

Львівська обласна військова адміністрація розпочала проводити перевірки в районних військових адміністраціях, окремих підрозділах та організаціях, які підпорядковані адміністрації.

Основна мета – перевірка на предмет корупції та дотримання працівниками законодавства України з питань запобігання корупції. 

Адміністрація ретельно склала план таких перевірок, які охоплюють різні аспекти роботи структур та перевіряють виконання антикорупційних заходів. 

«Доброчесність на публічній службі та дотримання норм антикорупційного законодавства є одним із пріоритетних напрямків роботи для Львівської ОВА. Мета цих перевірок - не лише виявити та позбутися корупції, але й надати підтримку та поради, щоб запобігти майбутнім корупційним порушенням серед працівників. Якщо виникають питання або непорозуміння, то надаються консультації та методична допомога, щоб уникнути корупції в майбутньому», - зазначив керівник апарату ОВА Тарас Грень.

Такою роботою займається сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату Львівської обласної військової адміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ