Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині посилюватимуть контроль за станом пожежної безпеки

Сьогодні, 25 січня, у Львівській ОДА відбулась нарада щодо належного дотримання протипожежних заходів у закладах соціальної сфери. Про це повідомили Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

Перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, заступник голови ОДА Тарас Грень та представники ГУ ДСНС та ГУ Нацполіції в області обговорили питання дотримання заходів протипожежної безпеки на об’єктах підвищеного ризику. Це, зокрема, установи соціального захисту, охорони здоров’я, навчальні заклади.

Перший заступник голови адміністрації Андрій Годик наголосив на необхідності здійснити перевірки протипожежного стану і системи протипожежної безпеки таких установах. Також необхідно перевірити стані систем газопостачання,  електричних приладів, наявності дозвільної документації в місцях з масовим перебуванням людей.

Керівникам закладів та установ області необхідно провести з персоналом додаткові інструктажі щодо дотримання пожежної безпеки та планів евакуації.

"Ми повинні донести інформацію до всіх відповідальних осіб і забезпечити виконання протипожежних заходів, аби не допустити загибелі людей", - підсумував Андрій Годик.

Нагадаємо, як писало Гал-інфо, у Харкові під час пожежі у будинку для літніх людей загинуло 15 осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ