Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині розпочали реалізацію екологічного проєкту "Планета в долонях"

Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
Фото Львівська ОДА
1/3
Упродовж кількох останніх днів громадська організація "Життєва палітра" розпочала реалізацію екологічного проєкту "Планета в долонях", що має на меті формувати у дітей і дорослих екологічну культуру через мистецький напрямок роботи, екологічні акції та громадсько-просвітницьку діяльність. Про це повідомили 21 липня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Проєкт розпочався у Лопатинській територіальній громаді. Учасниками стали 80 учнів початкової школи ОЗ "Лопатинська загальноосвітня школа I-III ступенів навчання" та ЗЗСО I-III ступенів навчання с. Березівка.

Маленькі учасники спільно із представниками громадської організації, вчителями та працівниками народного дому створили ілюстровану книгу "Планета в долонях", змагалися у квестах та брали участь в екологічній акції "Жити по-новому".

"Основу програми проєкту складають пізнавальні заходи про екологію, екологічні акції та екскурсії, мистецькі напрацювання, що вкотре підкреслюють нерозривний зв'язок природи та людини. "Екологічний проєкт "Планета в долонях" спрямований на формування позитивного ставлення дитини до навколишнього середовища. Цьогоріч ми плануємо залучити до проєкту понад 500 учасників" - зазначає керівник ГО "Життєва палітра" Світлана Видра.

Як зазначають у департаменті комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, проєкт став одним із переможців у конкурсі проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства на виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2021 році з Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки. Важливою умовою є реалізація проєкту у 4 районах Львівщини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ