Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині ще сімом дітям-сиротам цього року планують придбати житло

19 жовтня, відбулося чергове засідання регіональної комісії з питань забезпечення житлом дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Львівській області.
фото - пресслужба ЛОР

Про це інформує пресслужба ЛОР.

«Члени комісії розглянули пропозиції територіальних громад щодо виділення коштів з обласного бюджету для співфінансування закупівлі житла сімом дітям-сиротам.

Співфінансування нададуть: Городоцька міська рада (однокімнатна квартира), Стрийська міська рада (однокімнатна квартира), Мостиська міська рада (однокімнатна та двокімнатна квартири), Червоноградська районна державна адміністрація спільно з Радехівською міською радою (двокімнатна квартира, однокімнатна квартира, житловий будинок).

Тепер члени комісії виїдуть на відібрані об’єкти, аби наочно оглянути майбутнє житло для дітей-сиріт», - розповів заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

Як повідомив начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, загальна вартість сімох об’єктів – 3,1 млн грн, з яких кошти обласного бюджету – 1,3 млн грн, фінансовий ресурс місцевих бюджетів – 1,8 млн грн.

«Придбання житла здійснюється у межах Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області на 2021 – 2025 роки. З початку року вже закуплено 18 квартир для 20 дітей-сиріт», - зауважив Володимир Лис.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ