Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Економіка

На Львівщині сумні економічні підсумки: хто і чому не виконав план надходжень?

Аналіз виконання бюджету за доходами у територіальному розрізі. Про це сьогодні, 4 серпня, повідомили Гал-інфо у прес-службі Львівської ОДА.
Фото ілюстративне. Олена Ляхович, Гал-інфо

Департамент фінансів проаналізував виконання дохідної частини місцевих бюджетів у січні-липні за територіями Львівщини.

План надходження податків до загального фонду бюджету за 7 місяців не виконано по 31 території (місяць тому таких було 32). Це усі міста обласного значення, крім Борислава і Дрогобича, половина районів та 14 із 40 ОТГ. Загалом з усіх 607 бюджетів області план не виконано по 178 або 29 %; на 1 липня таких було 206.

З точки зору перспектив завершення бюджетного року більш важливим зараз є рівень виконання річних планових завдань. Меншим 50% (а це явна ознака невиконання бюджету за підсумками року) він є у містах Моршині, Новому Роздолі і Самборі, Перемишлянському, Радехівському і Сколівському районах та Грабовецькій, Новострілищанській, Мурованській і Бібрській об’єднаних громадах. Не набагато краща ситуація в м.Дрогобичі, Бродівському р-ні та Міженецькій, Судововишнянській, Рудківській ОТГ.

При збільшенні надходжень порівняно з відповідним періодом торік по області на 3,1% маємо 21 територію, де надходження зменшились (на 1 липня таких територій було 23, на 1 червня – 29). Більш як на 10 % скоротилися поступлення в містах Моршині і Трускавці, Грабовецькій і Заболотцівській ОТГ.

Основною причиною невиконання місцевих бюджетів є недопоступлення податків і зборів від суб’єктів господарської діяльності, які повністю чи частково призупинили діяльність у зв’язку із проведенням карантинних заходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ