Слухай онлайн
Cуспільство

В одній із шкіл Львівщини не дотримуються правил пожежної безпеки

Встановлено, що низку приміщень навчальних закладів у Городоцькому районі не забезпечено системою оповіщення про пожежу, відсутня достатня кількість первинних засобів пожежогасіння, не проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій даху та належний захист будівель. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Також споруди не убезпечені від прямих попадань блискавки (і вторинних її проявів), не проведені заміри опори ізоляції та не перевірено систему захисту електричних мереж і електроустановок від короткого замикання.

Крім цього, у приміщеннях шкіл електроосвітлювальну мережу не обладнано згідно вимог Правил улаштування електроустановок.

З’ясувалось, що ані у 2017 році, ані у І півріччі цього року відділ освіти Городоцької райдержадміністрації не розглядав питання щодо виділення коштів для усунення цих порушень, які, зазначимо, дотепер не ліквідовані.

Це і стало причиною втручання у справу прокуратури.

Так, Городоцькою місцевою прокуратурою подано адміністративний позов до Львівського окружного адміністративного суду, який цьогоріч на початку жовтня повністю задоволений – бездіяльність відділу освіти Городоцької РДА визнано протиправною.

Державний орган  зобов’язано негайно вжити заходів для виділення коштів, з метою забезпечення фінансування протипожежних заходів, передбачених у акті Городоцького РС ГУ ДСНС України у Львівській області.

На даний час виконання рішення суду перебуває на контролі місцевої прокуратури.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...