Конференцію «Бізнес-навички для зростання економіки» реалізували у межах програми GIZ «Skills4Recovery». Вона стала другим заходом у Львові для представників влади, освіти та бізнесу зі Львівської, Вінницької та Чернівецької областей.
Про це повідомляють на сайті ЛОДА.
Конференцію «Бізнес-навички для зростання економіки» реалізували у межах програми GIZ «Skills4Recovery». Вона стала другим заходом у Львові для представників влади, освіти та бізнесу зі Львівської, Вінницької та Чернівецької областей.
Під час конференції учасники слухали виступи спікерів, а також брали участь у панельних дискусіях разом з представниками професійної освіти, центрів зайнятості та бізнесу.
На заході обговорили такі теми: «Підприємницькі навички в професійній освіті: сучасні методичні підходи, партнерство з бізнесом та роль держави» та «Власна справа як кар’єрний шлях: підтримка зайнятості дорослих, публічно-приватні партнерства та можливості для започаткування бізнесу».
За словами спікерів заходу, на сьогодні важливими завданнями, що стоять перед українським суспільством, є відновлення економіки країни та сприяння соціальному розвитку суспільства. Важливу роль у цьому відіграють заклади професійної освіти. Вони мають спрямувати зусилля на розвиток підприємницької ініціативи та підприємництва, оволодіння необхідними вміннями і навичками для становлення конкурентоспроможної підприємницької діяльності в Україні.
Власне підприємницька компетентність забезпечить спрямованість діяльності майбутнього фахівця на досягнення успіху в бізнесі та подальше самостійне здійснення професійної діяльності у сфері підприємництва.
«Підприємство в сучасному світі є одним із основних драйверів економічного розвитку. Ми маємо не відставати від інших країн на світовому ринку. Це означає, що наше завдання – впроваджувати розвиток підприємницьких навичок для наших випускників. Для цього потрібно правильно підготувати педагогічних працівників, посилити акцент в навчальних програмах, впровадити нові методики, а також розвивати співпрацю між закладами і бізнесом», – зазначила керівниця відділу взаємодії з соціальними партнерами та регіональними органами виконавчої влади Міносвіти Вікторія Джус.
До участі у конференції залучили понад 120 керівників та заступників керівників закладів професійної освіти Львівської, Вінницької, Чернівецької областей. Окрім цього, на заході були присутні представники Львівської, Вінницької та Івано-Франківської державних центрів зайнятості.