Упродовж 30 вересня – 1 жовтня 2021 року департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації провів дводенне навчання для представників організацій громадянського суспільства.
Про це інформує пресслужба ЛОДА.
Як зазначають у департаменті, метою проведення інтенсивну були шість практичних блоків, що допомагають збільшити впізнаваність та краще розповісти про діяльність своєї організації, розвинути комунікативні навички та ефективніше досягати своїх цілей за їх допомогою.
У перший день Школи комунікатора говорили із публіцистом, ведучим на ТБ, радіо та ЮТУБ Станіславом Безушком, який поділився з учасниками секретами про ефективну та неефективну комунікацію, знаннями про те, як громадським організаціям налагоджувати співпрацю із медіа та про перепони, що можуть виникнути.
З головною редакторкою онлайн-журналу Lviv.Media, експерткою з медіакомунікацій, викладачкою Школи журналістики та медіакомунікацій УКУ Іриною Процик говорили про правильне розуміння ЗМІ та чому так важливо напрацьовувати базу контактів. Також вона наголосила на важливості формальних та неформальних зустрічах із журналістами, про етикет поведінки у соціальних мережах та важливості уникати конфлікти з журналістами.
Михайло Перун, доцент кафедри богослов`я УКУ, керівник благодійної організації «Фундація «Андрей», доктор наук соціальних комунікацій зробив короткий екскурс в історію розвитку комунікації та ознайомив учасників зі станом комунікаційного процесу в Україні.
Оксана Дащаківська, керівниця Західноукраїнського представництва МФ «Відродження» розповіла учасникам, хто такі «соціальні бульбашки» та «соціальні брокери», провела практичні завдання аби кожен міг зрозуміти різницю між цими категоріями.
У другий день інтенсиву виконували практичні завдання та спілкувались про тренди у соціальних мережах, інструменти, які варто застосовувати для залучення аудиторії читачів та глядачів, про соціальні майданчики та збір коштів у соціальних мережах з Оленою Покальчук, діджитал маркетологинею, SMM/Qutreach менеджеркою компанії Israel IT, студенткою школи журналістики та комунікацій УКУ.
Насиченими та цікавими стали практичні завдання за участі Олі Меренюк, тренерки з комунікації і публічних виступів, яка навчала як правильно жестикулювати під час виступів та які жести не потрібно використовувати. Також вона розповіла про те, як опанувати вербальне та невербальне спілкування та чому так важливо правильно говорити мовою тіла та рухів.
«Комунікація – це та важлива сходинка, що дозволяє правильно будувати організацію, колектив та свою діяльність. Саме комунікація займає перше місце у нашому житті, адже ми спілкуємось на роботі, даємо інтерв`ю, пишемо пости в соціальних мережах, повертаємось додому і спілкуємось із сім`єю. Переконаний, що навчання допомогло Вам відкрити щось нове, покращило ваші комунікативні навички та вміння, які ви зможете застосовувати у своїй повсякденній діяльності» - зазначив директор департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації Дмитро Посипанко.
На завершення учасники отримали сертифікати про успішне завершення навчання у «Школі комунікатора».