Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині відбувся семінарі "Місцями сили"

Як повідомили 25 серпня Гал-інфо у прес-службі ЛОДА, молодь Львівщини взяла участь у семінарі національно-патріотичного виховання "Місцями сили".
Фото Львівська ОДА

З 23 по 25 серпня в селі Тухля Сколівського району Львівської області відбувся семінар з національно-патріотичного виховання ʺМісцями славиʺ.

Щороку Львівська обласна організація Спілка Української Молоді в Україні організовує проекти до Дня Незалежності України.

Особливим є те, що в цей час відзначає свою річницю створення Спілка Незалежної Української Молоді. Молоді хлопці і дівчата ще в 1980-х роках прагнули Незалежності України і зараз передають свій досвід боротьби за свою свободу молодому поколінню.

У межах програми семінару відбулось практичне відпрацювання орієнтації на місцевості, квест із завданнями по історії, а також святкова Літургія до Дня Незалежності України. Зазначимо, що приємним подарунком для учасників проекту стала зустріч з засновниками СНУМ.

ʺСвою історію потрібно знати, цінувати і поширювати, розуміти причинно-наслідкові зв’язки подій, щоб не повторювати помилок в майбутньому. Національно-патріотичне виховання формує у молоді почуття любові до своєї історії, культури і мовиʺ, - зазначили організатори.

Нагадаємо, що організатори заходу: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації та Львівська обласна організація Спілка Української Молоді в України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ