Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині відкрили відремонтований ізолятор тимчасового тримання

Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
1/2
Сьогодні, 2 червня, у місті Пустомити запрацював оновлений ізолятор тимчасового тримання №5 Головного управління Національної поліції у Львівській області. Про це повідомили Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.

Також представники офісу Консультативної місії Європейського Союзу в Україні у рамках проєкту «Побудова прозорої системи обліку затриманих» передали установі обладнання для забезпечення діяльності прозорої системи обліку затриманих ІТТ Custody Records.

Участь у відкритті ізолятора взяли заступник начальника поліції Львівщини Руслан Сиймовський, начальник сектору організації діяльності місць тимчасового тримання осіб поліції Львівщини Ігор Верхоляк, представники КМЄС - радник-тренер із кримінальних розслідувань Светла Петрова, радник-тренер із кримінальних розслідувань Мілена Марінова та експерт з кримінальних розслідувань Олександр Подпругін. Також на відкритті були присутні голова Пустомитівської ТГ Олег Серняк, представники Львівської обласної прокуратури Андрій Приведа та Пустомитівської окружної прокуратури Юрій Мисяк.

«Ми вдячні представникам Консультативної місії Європейського Союзу за багаторічну співпрацю у проєктах, втілених для розбудови правоохоронної системи України та приведення її до європейських стандартів. Обладнання, яке ми отримали – це ще один важливий крок до забезпечення прав людини. Система автоматизує роботу поліцейського та унеможливлює людський фактор як причину насильства над особами, які утримуються в ізоляторі тимчасового тримання. І, звичайно, – це ще один крок, завдяки якому ми, поліцейські Львівщини, зможемо працювати з обладнанням, яке використовують наші колеги-правоохоронці з країн ЄС», - звернувся по присутніх Руслан Сиймовський. 

Ізолятор тимчасового тримання №5 Головного управління Національної поліції у Львівській області був повністю відремонтований та обладнаний новітньою системою ІТТ Custody Records, впровадження якої є прикладом сучасної світової практики правоохоронної діяльності, яка дає змогу посилити гарантії захисту затриманих осіб від неналежного поводження та захистити самих правоохоронців від неправдивих звинувачень з боку затриманих осіб.

«Усі наші спільні проєкти спрямовані на підвищення рівня довіри громадян до правоохоронців, а у цьому конкретному випадку – для забезпечення діяльності прозорої системи обліку затриманих в ізоляторі тимчасового тримання, що є невід’ємною частиною захисту прав людини у правоохоронній системі. Це ще один надзвичайно важливий крок до приведення роботи поліції Львівщини до європейських стандартів», - зазначила пані Марінова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ